WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM
WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM
WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM
WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM
WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM

WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM

0,00
Marka : WMF
Barkod : 4000530707758

WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 4,5 lt PLATINIUM

 WMF Perfect Premium düdüklü tencereler ileri teknoloji ve modern tasarımı birleştirir. Kontrol mekanizması saptadır. Pişirme göstergesindeki renkli halkalar farklı ayarları ve kademeli basınç güvenliğini gösterir.

Alev korumalı sapı sayesinde gazlı ocaklarda da güvenle kullanılabilir. Eşsiz dayanıklılıktaki Fusiontec malzemesi çizilmelere ve çarpmalara karşı çok dayanıklıdır, uzun ömürlü performans sağlar. Kullanımı kolaydır ve indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanım için uygundur.

Temizliği çok kolaydır, sadece sapını tek hareketle kapaktan çıkarın ve suyun altından geçirin, kapağı ve tencereyi bulaşık makinesine yerleştirin. Yüksek teknoloji eseri FUSIONTEC malzemesi, kusursuz bir pişirme deneyimi sunmaktadır.

WMF FUSIONTEC, doğal minerallerle eriyerek ayrılmaz bütün bir materyal haline gelen özel bir demir çelikten oluşmaktadır.

Bu yüksek teknoloji eseri malzeme yaşam boyu en yüksek performansı sunmak için geliştirilmiştir. WMF FUSIONTEC malzemesinin aşırı dirençli yüzeyi onu çok uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Oldukça pürüzsüz olan yüzeyi aşınmalara, kesilmelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

WMF FUSIONTEC üstün lezzet sağlama özelliklerinin yanında, yüksek teknoloji eseri malzemesi bulaşık makinesinde yıkanabildiği için kusursuz bir temizlik kolaylığı sağlar. Mükemmel ısı iletimi ve dağıtımı sayesinde olağanüstü bir pişirme performansı sunar. Bütün WMF FUSIONTEC pişirme serisinin FUSIONTEC iç ve dış yüzey malzemesi 30 yıl garantilidir*. Aynı zamanda zamansız tasarımıyla ve asil renkleriyle mutfaklarınıza şıklık katacaktır.

Etiketler
WMF FUSIONTEC, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 45, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 45 lt, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 45 lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE 45 PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE lt, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ TENCERE PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ 45, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ 45 lt, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ 45 lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ 45 PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ lt, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC DÜDÜKLÜ PLATINIUM, WMF FUSIONTEC TENCERE, WMF FUSIONTEC TENCERE 45, WMF FUSIONTEC TENCERE 45 lt, WMF FUSIONTEC TENCERE 45 lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC TENCERE 45 PLATINIUM, WMF FUSIONTEC TENCERE lt, WMF FUSIONTEC TENCERE lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC TENCERE PLATINIUM, WMF FUSIONTEC 45, WMF FUSIONTEC 45 lt, WMF FUSIONTEC 45 lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC 45 PLATINIUM, WMF FUSIONTEC lt, WMF FUSIONTEC lt PLATINIUM, WMF FUSIONTEC PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE 45, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE 45 lt, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE 45 lt PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE 45 PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE lt, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE lt PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ TENCERE PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ 45, WMF DÜDÜKLÜ 45 lt, WMF DÜDÜKLÜ 45 lt PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ 45 PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ lt, WMF DÜDÜKLÜ lt PLATINIUM, WMF DÜDÜKLÜ PLATINIUM, WMF TENCERE, WMF TENCERE 45,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı