Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Düdüklü Tencere
Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Düdüklü Tencere

Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Düdüklü Tencere

0,00
Fiyat : ₺4.499,00(KDV Dahil)
Barkod : 8690664145333
₺424,03 'den başlayan taksitlerle
:

Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Düdüklü Tencere

Aryıldız De Luxe Düdüklü Tencere 5 Litre Düdüklü tencere gövdeleri tüm dünyada mutfak sektöründe tercih edilen 1.kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Bu çelik AISI 304 standartlarında içinde %18 Cr %10 Ni barındırır. Korozyona dayanımı çok yüksek olan malzeme (kaplama yapılmadan) özel polisaj işlemi ile ayna parlaklığında yüzeyler sağlar.

Tencere tabanı ise indüksiyonlu ocaklara uyumlu AISI 430 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tabanda termal ısı yayılımı ve muhafazası için saflık derecesi %99,60 olan etial 6 normunda 5 mm alüminyum disk kullanılmaktadır.

Kulplar modeline göre bakalit veya melamin malzemeden imal edilmiştir. Ürün İçeriği 1 Adet Düdüklü Tencere Gövde 5 Lt 1 Adet Basınçlı Kapak Tüm düdüklü modellerimiz CE sertifikasına sahiptir.

Ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. İndüksiyonlu ocaklarda kullanılabilmektedir. Modellerimiz özel tasarlanmış gövde ve metal ,bakalit ve melamin kulp ile beğeninize sunulmaktadır.

Etiketler
Aryıldız, Aryıldız De, Aryıldız De Luxe, Aryıldız De Luxe Sedef, Aryıldız De Luxe Sedef 5, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Düdüklü, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Lt Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Düdüklü, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef 5 Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef Lt, Aryıldız De Luxe Sedef Lt Düdüklü, Aryıldız De Luxe Sedef Lt Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef Lt Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef Düdüklü, Aryıldız De Luxe Sedef Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe Sedef Tencere, Aryıldız De Luxe 5, Aryıldız De Luxe 5 Lt, Aryıldız De Luxe 5 Lt Düdüklü, Aryıldız De Luxe 5 Lt Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe 5 Lt Tencere, Aryıldız De Luxe 5 Düdüklü, Aryıldız De Luxe 5 Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe 5 Tencere, Aryıldız De Luxe Lt, Aryıldız De Luxe Lt Düdüklü, Aryıldız De Luxe Lt Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe Lt Tencere, Aryıldız De Luxe Düdüklü, Aryıldız De Luxe Düdüklü Tencere, Aryıldız De Luxe Tencere, Aryıldız De Sedef, Aryıldız De Sedef 5, Aryıldız De Sedef 5 Lt, Aryıldız De Sedef 5 Lt Düdüklü, Aryıldız De Sedef 5 Lt Düdüklü Tencere, Aryıldız De Sedef 5 Lt Tencere, Aryıldız De Sedef 5 Düdüklü, Aryıldız De Sedef 5 Düdüklü Tencere, Aryıldız De Sedef 5 Tencere, Aryıldız De Sedef Lt, Aryıldız De Sedef Lt Düdüklü, Aryıldız De Sedef Lt Düdüklü Tencere, Aryıldız De Sedef Lt Tencere, Aryıldız De Sedef Düdüklü, Aryıldız De Sedef Düdüklü Tencere, Aryıldız De Sedef Tencere,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı