AMT Gastroguss 532e Döküm Kızartma Tava 32 Cm
AMT Gastroguss 532e Döküm Kızartma Tava 32 Cm
AMT Gastroguss 532e Döküm Kızartma Tava 32 Cm
AMT Gastroguss 532e Döküm Kızartma Tava 32 Cm

AMT Gastroguss 532e Döküm Kızartma Tava 32 Cm

0,00
Marka : Amt
Fiyat : ₺3.549,00(KDV Dahil)
Barkod : 4250194605376
₺334,49 'den başlayan taksitlerle
:

AMT Gastroguss ürünleri üstün Alman güvenlik ve kalitesine sahip, enerji verimliliğini en üst seviyede tutan ve benzer ürünlere göre 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür.

9 - 10 mm. kalınlığında özel alaşımlı gerçek döküm alüminyumdan oluşan sağlam ve kalın termal bir taban ve gövdeye sahiptir.

Benzerlerine oranla mükemmel ısı iletimine sahiptir. Minimum enerjiyle maksimum ısı dağılımı elde edilir.

Kalın alüminyum taban ve gövde enerji verimliliğini en üst düzeyde tutarak ocaktan aldığı ısıyı en iyi şekilde tüm tencereye iletecektir.

İçindeki malzemenin sadece tabana temas eden kısmı değil, tencerenizin tüm yüzeyinde aynı oranda ısıyla pişecektir.

Bunun en önemli faydası yiyecekler daha az süre yüksek ısıya maruz kalacağından mineral ve vitamin değerlerini yüksek oranda koruyacaklardır.

Özel kaplaması ve eşit ısı dağılımı sağlayan tabanı; sağlıklı, hızlı ve yağlama gerektirmeyen bir pişirme imkanı verir.

Anti-bakteriyel özelliğe sahip ve yağsız pişirme de dahi yapışmayı önleyen LOTAN kaplama ile çok kolay ve konforlu bir pişirme deneyimi yaşarsınız.

Tüm AMT ürünleri kesinlikle % 100 PFOA(Sağlığa zararlı kanserojen madde) içermez ve böylece yiyeceklerinize zehirli gaz salgılamaz.

Ergonomik saplar 240° ye kadar ısıya dayanıklıdır. 240° ye kadar kulpları ile beraber fırında kullanılabilir.

Temizlik aşamasında ise yine tencerenizi/tavanızı benzersiz kılan özelliği ise sahip olduğu üstün yapıştırmazlık sağlayan LOTAN kaplamadır.

Bu özelliği sayesinde elde bile çok çok kolay temizlenir, bulaşık makinesine de gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Bu su tasarrufu açısından çok önemlidir.

Ayrıca LOTAN kaplama anti-bakteriyel özelliğe sahiptir yiyecekleriniz içinde bulunduğu sürede de, rafınızda beklediği sürede de zararlı organizma oluşumunu engeller.

Tüm AMT ürünleri sürekli sıkı kalite kontrolleri ve zorlu testlere tabidir.

Daha ucuz ürünlerle kıyasladığınızda yaklaşık 10 kat daha uzun ömürlü bir ürüne sahip olacağınızdan ve elde edeceğiniz enerji + zaman + su tasarrufundan dolayı uzun vadede daha karlı olacağınızı ve Doğa ya karşı daha duyarlı olacağınızı unutmayın.

Uzun yıllar severek ve aynı performans ile kullanacağınız, yiyeceklerinizi pişirirken enerjiden ve zamandan, temizlerken sudan tasarruf edeceğiniz bir ürün.

AMT Gastroguss ürünlerinin yapısında dayanıklılığını sağlayan başlıca şu katmanlar bulunur :

Alüminyum döküm termik taban, enerji verimliliğini en üst seviyeye taşır ve süper ısı iletimi ile tencerenin tüm yüzeyinde aynı ısınmayı sağlayarak tasarruf sağlar.

Elmas kadar sert dirençli titanyum oksit tabaka, 20.000° ye yakın bir ısıda oluşturulur. Bu yöntem gövde yüzeyine 12 kat daha kuvvetli yapışmasını sağlar. Mineral parçacıklarla güçlendirilmiş bu tabaka sürtünmeler ve aşınmalara karşı en üst korumayı sağlar.

Anti-korozyon koruyucu tabaka, yiyecek asitleri ve zorlu deterjanlara karşı en üst korumayı sağlar.

Güçlendirilmiş sert seramik tabaka, dayanıklılığını artırır.

Lotan kaplama anti-bakteriyel özelliğe sahip, sağlığa zararlı madde içermeyen, son derece dayanıklı ve mükemmel yapıştırmazlık özelliğine sahiptir.

Bu katmanların özellikleri sayesinde yıpranmalara karşı olağanüstü bir dayanıklılık ve çok uzun bir ömür sağlar.

AMT Gastroguss; Alman Milli Mutfak Takımı ve Alman Şef Aşçılar Derneği ile sürekli ve yakın işbirliği içinde olarak, karşılıklı görüş ve tecrübe birlikteliği ile ürünlerini tasarlamıştır.

AMT Gastroguss; Alman Milli Mutfak Takımı Resmi Sponsorudur ve ürünler bu takımın profesyonel aşçıları tarafından sürekli test edilmektedir.

Profesyonel takım aşçıları tarafından yemek pişirme, kızartma, kavurma v.s. alanlarda defalarca denenmiş, güvenlerini sağlamış ve mükemmel sonuçlar elde etmişlerdir.

Bu uzun denemelerden sonra, Alman Şef Aşçılar Derneği tarafından "Dünyanın En İyi Tavası - Tenceresi" seçilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı